Yuasa YTX5L-BS, 12V, 4Ah
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 10 záznamov (zobrazujem 1 až 10)
Cena vrátane DPH
YUASA Yuasa YTX5L-BS 12V 4Ah 80A12V 4Ah 80A 113/70/105mm P+ Batéria je dodávaná s pribaleným elektrolytom. |
Motobatéria YUASA (originál) YTX5L-BS, 12V, 4AhPredaj batérií v nezprovozněném stave s ampulkou kyseliny sírovej, rovnako tak ako predaj kyseliny sírovej samostatne, NIE JE možný z dôvodu: Zákon č. 225/2022 Z. z. (CZ) o prekurzoroch výbušnín z 20. augusta 2022 na základe smernice EÚ o zverejňovaní, dovoze, držbe a používaní obmedzených prekurzo... |
Yuasa 12V 4Ah 80A YTX5L-BS, YTX5L-BS12V 4Ah 80A 115/72/107mm P+ |
Yuasa 12V 4Ah 80A YTX5L-BS12V 4Ah 80A115/72/107mm P+... |
Batéria YUASA YTX5L-BS 12V 4 AH Bezúdržbová12V 4 AH Bezúdržbový |
Motobatéria Yuasa MF 12V 4ah, YTX5L-BSNapätie:12 VKapacita / 10hod.:4 AhŠtartovací prúd [A]:70Dĺžka:113 mmŠířka:70 mmVýška:105 mmHmotnosť s elektrolytom:2 kgElektrolyt:0.24 lit(+) pól / odvetranie:P Motocyklové batérie sú dodávané suché v prednabitom s pribaleným elektrolytom. Po naplnení akumulátorovou kyselinou a ponechaní cca 1 hod. ... |
Yuasa YTX5L-BSPopis produktu Motobatéria Yuasa 12V 4Ah YTX5L-BS Motocyklové batérie Yuasa 12V 4Ah sú dodávané suché v prednabitom s pribaleným elektrolytom. Po naplnení akumulátorovou kyselinou a ponechaní cca 1 hod. dosahuje kapacita akumulátora cca 70% menovitej kapacity. Akumulátory MF majú o 30% vyšší štarto... |
Moto batéria YUASA 12V YTX5L-BS 4AhMoto batéria YUASA vhodná pre motorky, štvorkolky, či skútre. |